EnglishRussianUkrainian
   

Про вакцинацію — від досвідченого лікаря Алли Кравченко

Вітаю Вас, мої дорогі клієнти, друзі та знайомі!

Нещодавно, я, як медичний працівник, зробила щеплення від COVID-19, щеплення, яке я хотіла зробити якомога швидше. А швидше через те, що хочу захистити себе 🦸від важкої форми перебігу захворювання (після щеплення можна не захворіти або перенести хворобу в легкій, середній формі) та убезпечити людей, з якими спілкуюсь.

🌟Хочу поділитись цим дописом й розповісти більше про зовсім не страшне щеплення від COVID-19.

Як відбувається саме щеплення від COVID-19:
✅Ви записуєтесь на щеплення або зателефонувавши своєму сімейному лікарю або в мобільному додатку «Дія» (при виникненні запитань, лікар надасть на них відповіді)
✅сімейний лікар запрошує Вас на щеплення відповідно до Вашої черги (детальніше за посиланням https://moz.gov.ua/upl…/5/27921-dn_3018_24_12_2020_dod.pdf) в зазначений час
✅сімейний лікар проведе огляд, та запропонує Вам заповнити інформовану згоду на проведення щеплення
✅вакцина вводиться у вигляді ін`єкції в м`яз плеча
✅після щеплення, 30 хвилин перебувайте в приміщенні закладу
✅вакцинація проходить у ІІ етапи. Вас одразу запишуть на ІІ етап відповідно до термінів ревакцинації, про що Вас повідомлять завчасно.

🧐Щодо того, як записатись на вакцинацію, де вона буде відбуватись , телефонуйте сімейному лікарю, він надасть Вам вичерпну інформацію (контактний телефон зазначено в кінці допису).


Після щеплення
🛡️Ваш організм може певним чином зреагувати на вакцину, це добре, адже Ваш імунітет вибудовує захист.
Що може виникнути:
📌почервоніння, біль, набряк у місці ін`єкції
📌озноб або лихоманка
📌головний біль, біль у м`язах, суглобах
📌нудота
📌втомлюваність, безсоння

P.S.: після перенесеного щеплення, в мене був незначний біль в ділянці уколу та незначне підвищення температури тіла, але на 2-3 день все минуло.

Такі симптоми є нормальними та зникають через декілька днів. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до свого сімейного лікаря за рекомендаціями.

Протипокази для вакцинації від COVID-19:
🚩важка алергічна реакція на попередню дозу вакцини
🚩гіперчутливість до одного з компонентів вакцини
🚩підвищення температури тіла на момент вакцинації

🌟На даний момент в Балтській АЗПСМ щеплення від COVID-19 відбувається вакциною CoviShield, за ліцензійною угодою з AstraZeneca, вакцину виробляють в Інституті сироватки крові, Індія.

✨Вакцини вважаються одними з найбільших досягнень в медицині. Завдяки імунізації, по даним Всесвітньої організації охорони здоров`я, щорічно вдається попередити від 2 до 3 мільйонів смертей від більш ніж 20 небезпечних для життя захворювань.
❗Закликаю всіх дотримуватись фізичної дистанції, мити руки з милом, надягати захисні маски, а особливо ВАКЦИНУВАТИСЬ від COVID-19, щоб бути здоровими та не наражати на небезпеку дорогих ти рідних людей!

Телефон для консультацій

(04866) 2-42-22

(099) 90-2-42-22

Ваша, Алла Феодосіївна💖

Share.

Comments are closed.