Розваги, на які ми так довго чекали!

Солодкий аромат квітучої липи, скошеної трави, соковитого листя, весела музика, торгові палатки. У живописний куточок Балти, де міськрада облаштувала гарну зону відпочинку, і звідки відкривається дивовижна панорама міста, прибували городяни з дітьми та гості міста. Це був чи не найперший розважальний захід після тривалих карантинних заходів. Веселощі, за якими усі скучили.

Свято «Фестини для родини» рясніло розвагами, тому сумувати було ніколи. Веселий сімейний конкурс, у якому взяли участь чотири родини, спортивний куточок, де можна було помірятися силою, показові виступи юних дзюдоїстів, майстер-клас, влаштований Балтським центром дитячої творчості, містечко художників, створене відділом образотворчого мистецтва Балтської школи мистецтв, виступи вихованців танцювально-цирковой студиї «Грація» та інструментального ансамблю, розваги на ігровому майданчику і зелений простір, на якому можна було просто посидіти, або навіть полежати.

Найактивніші запускали повітряних зміїв на футбольному полі, ті, хто зголоднів, смакували гарячу юшку з солдатської польової кухні, а малечу розважали веселі аніматори.

Найбільшу увагу і глядацький інтерес викликав сімейний конкурс «Фестини для родини» у якому взяли участь сім’ї Борсукевичів, Вдовиченків, Петренків та Свідерських.

Глядачі та уболівальники гаряче вітали кожен виступ конкурсантів, підтримували та раділи їх успіхам. Сімейним парам довелося відповідати на поставлені питання ведучих, зі зв’язаними руками надягати футболки на свою дитину (чим бульше, тим краще), мами готували коктейль для чоловіків, а ті відгадували інгридієнти, з яких складався напій. Потім родини малювали свою сім’ю. Дітки, хоч і маленькі, допомагали батькам. Оцінювали конкурсну програму чарівні судді.

На свято завітав Балтський міський голова Сергій Мазур. Він привітав родини та усіх, хто відпочивав у Інвалідському саду. Керівник вручив учасникам конкурсу «Фестини для родини» подарунки. За кількістю отриманих балів перемогла родина Свідерських, друге місце посіла сім’я Вдовиченків, на третьому та четвертому опинилися  Борсукевичі та Петренки.

Також на святі привітали та вручили грошові сертифікати  дівчатам, які стали переможницями інших конкурсів. Був навіть приз для найактивніших уболівальників. Його отримали бабуся з онукою.

«Мені дуже сподобався конкурс, – поділилася своїми враженнями мама сімейної команди Юлія Петренко. – Нехай буде більше таких гарних свят».

Коли за діло взялися аніматори, дітвора награлася досхочу.

До пізнього вечора лунали над Інвалідським садом музика, веселі голоси та сміх. Свято було чудове!

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.