EnglishRussianUkrainian
   

Сергій Мазур: завдяки вам вирішуються сотні проблем

У великій залі адміністрації відбулася зустріч голів мікрорайонів м. Балти з керівництвом Балтської міської ради.

Цьому заходу передувала велика робота. Відбулися зустрічі з жителями усіх мікрорайонів міста, на яких люди переобирали своїх ватажків, адже голова мікрорайону – це, насамперед, зв’язуюча ланка між балтянами та місцевою владою, її службами та управліннями, правоохоронними органами.

На початку зустрічі міський голова Сергій Мазур звернувся до колишніх голів, які склали свої повноваження. Вручив грамоти та квіти, подякував за громадську роботу.

Удостоїлися уваги і новообрані голови мікрорайонів, вони отримали подарунки. Сергій Мазур висловив надію, що нові голови мікрорайонів плідно працюватимуть на користь громади.

Привітав усіх присутніх і заступник голови Балтської міськради Валерій Желіховський.

Звертаючись до тих, хто виконуватиме важливу комунікаційну функцію, Сергій Мазур охарактеризував стан справ у Балтській ОТГ, наголосивши, що світова пандемія негативно вплинула на економічний розвиток громади, через це непомірний тягар ліг на місцевий бюджет.

Найпродуктивнішими у економічному розвитку громади, як зазначив керівник, були 2015-2019 роки. Завдання стоїть вийти на цей рівень до кінці 2023 року.

Сергій Мазур розповів про зміни, які найближчим часом чекають місцеву медицину, освіту, культуру та інші галузі.

На цій зустрічі заступник голови Балтської міськради Тетяна Холіч представила керівників служб та секторів, з якими доведеться контактувати головам мікрорайонів.

Так КУ «Центр надання соціальних послуг» (тел.: 2-22-00; 095 661 71 58) очолює Тетяна Бубнова; сектором надання адмінпослуг соціального характеру, «фронт-офіс» якого знаходиться в управлінні соцзахисту (тел.: 066 994 02 87), керує Тамара Богопольська; службу у справах дітей (тел.: 066 851 62 54) очолює Олена Козел та сектор соціальної політики Балтської міськради очолює Наталя Гогу. Спеціаліст сектору Світлана Томіна.

Тетяна Холіч також розповіла про порядок нарахування субсидій та відповіла на поставлені питання.

Директор Балтського об’єднаного управління пенсійного фонду України Таїсія Яремчук запевнила присутніх, що її підлеглі готові зустрічатися з головами мікрорайонів. Також директорка розповіла про порядок підвищення пенсій. З будь якими питаннями можна звернутися у пенсійний фонд за тел.: 2-23-51.

Сподівається на плідну співпрацю з головами мікрорайонів міста і заступник начальника Балтського відділу поліції ГУНП в Одеській області Людмила Буберенко. Вона підкреслила, що коли буде взаємодія, буде і результат. Людмила Іванівна дала відповідь на поставлені питання.   

На зустрічі також взяв слово директор Балтського центру ПМСД  Станіслав Чорний, який розповів про стан захворюваності на короновірусну інфекцію та вакцинацію від COVID-19 у Балтській громаді.

На жаль, як зазначив виступаючий, на сьогоднішній день щеплення отримали лише 2% населення. Щоб добитися колективного імунітету потрібна вакцинація 60% жителів громади. Станіслав Чорний повідомив, що готовий контактувати і відповісти на усі питання, які турбують людей. Варто лише зателефонувати за номером 2-22-42.

Важливою у взаємодії голів мікрорайонів з відділом ЖКХ та інфраструктури Балтської міськради, спеціаліст відділу Ірина Матарас вважає співпрацю в питаннях благоустрою міста. У цьому напрямку існує позитивний досвід. На сьогодні вже розроблений графік, за яким працюють санітарні комісії.

Також фахівець закликала голів мікрорайонів звернути увагу на криниці загального користування, подати інформацію про ті, що потребують ремонту.

Ірина Матарас підняла питання наявності на будинках табличок з назвами вулиць та номерами. Міськрада не вимагає встановлювати таблички єдиного зразка. Головне, щоб вони були на кожній будівлі. За відсутність номера господарі будуть платити штраф.            

Усі голови мікрорайонів отримали брошури з правилами благоустрою території Балтської об’єднаної териториальної громади.

Насамкінець міський голова Сергій Мазур відповів на численні питання. Вони стосувалися ремонту доріг та тротуарів, будівництва полігону для твердих побутових відходів та очисних споруд, водопостачання та освітлення вулиць. Керівник не залишив без уваги жодне питання, був відвертим та прямолінійним.

Ліана Швецова   

Share.

Comments are closed.