Спорт – це здоров’я, це – сила!

У спортивній залі НВК «Балтська ЗОШ I-III ст. №1 ім. Олеся Гончара-ліцей» гамірно. Учні, вчителі та численні гості зібралися, аби на власні очі побачити позитивні зміни, що відбулися тут після завершення ремонтних робіт.

У цій залі виросло не одне спортивне покоління школи. Тут починали свій шлях до перемог чимало хлопчиків та дівчаток для яких спорт став сенсом життя.

Ремонт спортивної зали відбувся за сприяння міського голови Сергія Мазура, який вважає розвиток спорту у Балтській громаді одним з пріоритетних напрямків.

Пісні, спортивні танці, оптимістичні слова ведучих – усе налаштовувало на радісний настрій. І він справді був таким, адже приміщення, де щодня проходять уроки фізкультури та тренуються шкільні команди, зараз повністю відповідає певним вимогам.

Щоправда, з першого погляду на гарну дерев’яну підлогу і не скажеш, що її постелили за особливою технологією. Зручності відчуватимуть, насамперед, юні спортсмени, бо все це робилося для них.

Присутніх привітали заступник голови Балтської міськради Валерій Желіховський, начальник відділу спорту, сім’ї та молоді Наталія Товстуха та спеціаліст відділу Олександр Горожанкін.

Валерій Желіховський пообіцяв, що у майбутньому міськрада подбає про те, щоб забезпечити школи громади спортивним інвентарем та зазначив, що керівництво має на меті і далі залучати молодь до занять спортом.

Паралельно з роботами у спортивній залі тривав ремонт харчоблоку школи.

Як стверджує заступник Балтського міського голови Федір Молодець, торік вдалося довести до ладу обидва об’єкти.

На жаль, через несприятливі погодні умови, не встигли впорядкувати прилеглу до їдальні територію. Роботи перенесені на поточний рік. Вони обов’язково будуть виконані.

Що ж до планів на майбутнє, то, за словами Федора Молодця, на минулій позачерговій сесії депутати затвердили експертний звіт великого проекту, (а це близько 50 мільйонів гривень) на реконструкцію всього комплексу НВК «Балтська ЗОШ I-III ст. №1 ім. Олеся Гончара-ліцей». Сюди входить і корпус колишньої дитячої консультації.

Проектом передбачається термомодернізація фасадів, котельні, заміна покрівлі, упорядкування території та ділянки річки Зозульки, тощо.

Проект буде поданий у Департамент капітального будівництва Одеської облдержадміністрації, бо замовником буде саме він.

Крім того до Департаменту надійде ще один проект. Він стосується Балтської школи мистецтв. Там планується капітальний ремонт, термомодернізація, посилення фундаменту та перекриття між першим та другим поверхами, будівництво дренажної системи та благоустрій прилеглої території.
Ото ж, плани на розвиток шкільної інфраструктури Балтської громади чималі і вони обов’язково мають здійснитися.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.