EnglishRussianUkrainian
   

Стрілянина, дрифт і план «Перехоплення»: як чеченці відсвяткували весілля в Одесі

В Чечні і Дагестані жодне свято не проходить без салютування – стрілянини зі зброї у повітря

14 липня соцмережі «підірвала» новина про гучне святкування кавказького весілля у селі Фонтанка під Одесою. Близькі, друзі та родичі на честь молодят посеред вулиці відкрили вогонь з автомату Калашникова. Поруч схвально сигналили автомобілі, деякі влаштували на завантаженій дорозі дрифт-шоу. Але, як то кажуть, недовго музика грала – згодом всіх учасників урочистості затримали.

«Я думала, що почався теракт»

Вдень біля одного з найбільших торговельних центрів одеського регіону люди почули гучні постріли. Невідомий вийшов з авто, дістав з багажника білої BMW автоматичну зброю АКС-74У і почав стріляти в повітря. Інші водії кортежу радісно сигналили та влаштували справжнє дрифт-шоу, перекривши рух іншим автівкам. Як виявилося, саме так представники чеченської діаспори вирішили відсвяткувати весілля.

«Я вийшла зі своєю вагітною донькою з торговельного центру «Рів’єра» та прямувала на парковку, щоб поїхати додому, але почула постріли. Я подумала, що це теракт почався. Донька дуже перелякалася і ми відразу почали шукати місце, де сховатися. Добігли до машини і поїхали звідти геть, а вже потім побачила в одному з телеграм-каналів, що стрілянину влаштували кавказці на честь свята. Вони мають відповісти за це! Від переляку у моєї доньки могли початися проблеми зі здоров’ям, це не жарти. Нехай їдуть в ту країну, де ось так святкувати  це норма», – обурюється одеситка Людмила Анапська.

Повідомляється, що ніхто не постраждав. Стрілку тепер доведеться 3-7 років провести у неволі, це передбачено статтею «хуліганство зі стріляниною». Дрифтеру ж, який спровокував аварійну ситуацію на дорозі, загрожує штраф. Гостям весілля теж не пощастило: їх доставили у відділення міграційної служби, щоб перевірити, чи законно вони перебувають в Україні. А наречена у сльозах відправилась додому: мрія запам’ятати своє весілля на все своє життя у неї безумовно здійснилася.

Зазначимо, що на інцидент у селі Фонтанка відреагував і директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

«Як не вміють діти гір поводитися із зброєю законно, то будуть без неї відповідати за законом. Нема чого тут свої дурні традиції розводити. І хоч стріляв наш правопорушник-співвітчизник, який вже навіть кається публічно, там серед всієї грядки є кілька цікавих персонажів із російським громадянством і посвідкою на тимчасове проживання. Доведеться декого додому у гори витурити. Хай там собі джигітують», – зазначив Шевченко.

 

Share.

Comments are closed.