EnglishRussianUkrainian
   

Суд оштрафував двох жителів Балтської ОТГ за використання завідомо підроблених документів

Вони були визнані винними у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358(Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

В лютому поточного року 27- та 28-річний чоловіки, які керували автомобілем і мотоциклом відповідно, були зупинені поліцейськими під час відпрацювання території обслуговування. Водійські посвідчення, які вони пред’явили для перевірки, були не встановленого зразку і тому були вилучені.

В обох випадках були розпочаті кримінальні провадження, під час яких встановлено, що обидві особи не проходили навчання в спеціалізованих автошколах, а купили готове посвідчення через Інтернет-мережу. Згідно проставлених в «документах» відміток правопорушники мали право керування мототранспортом, легковими і вантажними автомобілями.

«Свою вину чоловіки визнали, за що й відповіли у суді. Проблема в тому, що деякі громадяни вважають, що для отримання водійського посвідчення достатньо мати навички керування транспортним засобом. Але під час навчання майбутні водії знайомляться з технічними особливостями транспортного засобу, вчать правила дорожнього руху, освоюють ази надання першої медичної допомоги постраждалим в ДТП. Все націлене на освоєння водійської майстерності, щоб водіння транспортного засобу було максимально безпечним для всіх учасників дорожнього руху»,- висловив свою думку начальник відділення поліції № 1 Подільського РУП Віталій Мельниченко.

Share.

Comments are closed.