EnglishRussianUkrainian
   

Увага! Важлива iнформацiя!

За інформацією відділу епіддосліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» 30.04.2020 року в м. Балта зареєстровано два лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

При проведенні попереднього епідрозслідування були встановлені контактні особи по вищевказаним підтвердженим випадкам COVID-19 в кількості дев’яти осіб.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції по території Балтської ОТГ та Балтського району, 01.05.2020 року було направлено мобільну бригаду для взяття ПЛР-тестів контактних осіб та відібраний матеріал доставлено в вірусологічну лабораторію м. Одеса.

Медичний персонал КНП «Балтський центр ПМСД» здійснює медичний супровід захворівших та моніторинг стану здоров’я контактних осіб по лабораторно підтвердженому випадку захворювання на COVID-19.

В черговий раз звертаємося до жителів міста та району, а особливо тих, хто прибув з країн чи територій (районів) України, де зафіксована місцева передача інфекції, з проханням дотримуватись правил карантину, а у випадку проявів вірусних захворювань не займатись самолікуванням, звертатись за консультацією до свого сімейного лікаря, або до Call-центру Балтської АЗПСМ за тел. (099) 90-24-222 з 8-00 до 21-00 щоденно.

Share.

Comments are closed.