EnglishRussianUkrainian
   

Увага! Карантин та обмеження!

Ми знову посилюємо заходи безпеки – це вимушені міри, спрямовані на попередження поширення небезпечної вірусної інфекції.
В першу чергу, діятиме суворий режим кордонів громади і району – блок-пости фільтруватимуть транспортне сполучення, особливо з Подільськом.

Балтська лікарня прийматиме із м. Подільськ лише жінок, які готуються народжувати, та пацієнтів, що потребують негайної допомоги. В лікарні діє суворий карантинний режим, наші лікарі забезпечуватимуть консультації для пацієнтів у телефонному режимі.

Ще раз закликаю жителів Балтщини: утримайтесь цьогоріч від відвідування кладовищ у поминальні дні (проводи). Ми досягли узгодженої позиції з представниками різних конфесій: поминальні служби на кладовищах у традиційні дні не відбуватимуться.Друзі, проявіть свідомість і розуміння. Зберігайте силу духа і наберіться терпіння.

Вкотре дякую представникам медичної сфери, поліції, МНС, нацгвардії, підприємцям-меценатам, волонтерам, старостатам, усім службам і управлінцям, які наразі чергують «на передовій», забезпечуючи стабільність ситуації в громаді і районі.
Разом ми вистоїмо, головне зараз – не допустити поширення вірусу на нашій території, зберегти здоров’я і життя людей.

Балтський міський голова С. С. Мазур

Share.

Comments are closed.