У Балтській територіальній громаді створено Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України

Регіональна Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України вже існує при Одеській облдержадміністрації. Вона керується Положенням, яке затвердив своїм Указом Президент України Володимир Зеленський.

На засіданні колегії Одеської облдержадміністрації було запропоновано створити такий орган у територіальних громадах області.

З цього приводу у офісі ГО «Ветерани Балтщини та Балтської ОТГ» зібралися голови та члени громадських організацій, активісти та волонтери. Балтську міську раду представляли заступник міського голови Тетяна Холіч та спеціаліст сектору соціальної політики Наталя Гогу.


Тетяна Холіч ознайомила присутніх з Положенням про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, серед основних завдань якої є, насамперед, системний аналіз ситуації щодо соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України, та підготовка за результатами такого аналізу пропозицій Президентові України щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань, у тому числі щодо забезпечення психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування зазначених категорій осіб, їх соціальної та професійної адаптації;
вивчення проблемних питань, що виникають під час надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони;

сприяння в установленому порядку у реалізації ініціатив щодо надання волонтерської та благодійної допомоги військовослужбовцям, ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) захисників України та учасникам бойових дій на території інших держав.

Окрім покладених на Консультативну раду завдань, у Положенні також йдеться про права, які їй надані.

Після обговорення кандидатур було затверджено склад Консультативної ради до якої увійшли:
1. Антонюков Р.С. – голова ГО «Воїнське братство «Гідність і честь».
2. Губанова І.І. – Представник ГО «Горлиця».
3. Меланич М.П. – голова ГО «Ветерани Балтщини та Балтської ОТГ».
4. Савельєв О.Є. – заступник голови ГО «Ветерани Балтщини та Балтської ОТГ».
5. Сидоренко І.М. – голова ГО «Балтська районна спілка ветеранів, інвалідів Афганістану, (воїнів-інтернаціоналістів) Одеської області».
6. Чорній С.Я. – громадський активіст.
7. Яровенко В.В. – депутат Балтської міськради, громадський активіст, волонтер.
8. Холіч Т.Л. – депутат Балтської міської ради, заступник Балтського міського голови.
9. Бубнова Т.В. – директор КУ «Центр надання соціальних послуг».
10. Жос Л.В. – представник Балтського відділу УСЗН Подільської РДА.
11. Рибицька Г.В. – начальник відділу комунікацій з громадськістю Балтської міськради.
12. Швецова Л.М. – редактор сайту «BaltaLife».
13. Шевчук Ю.І. – член ГО «Ветерани Балтщини та Балтської ОТГ».
14. Завірюха В.М. – голова Балтського районного товариства «Союз-Чорнобиль».

Головою Консультативної ради обрано Чорнія С.Я., заступником — Сидоренка І.М., секретарем — Губанову І.І.

Створена Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України буде вирішувати усі питання у співпраці з Балтською міськрадою.

Ліана Швецов

Share.

Comments are closed.