EnglishRussianUkrainian
   

У Балті відсвяткували день Незалежності України

Державне свято, яке ми відзначили вже у тридцяте,  набуло особливого сенсу. Українці святкують Незалежність у складних умовах, коли російський агресор загрожує свободі і незалежності нашої держави. Тому особливої вартості набуло слово «свобода» і боротьба за її відстоювання.

Урочистості з нагоди Дня Незалежності України відбулися у міському парку, де зібралися балтяни та гості міста, керівництво Балтської територіальної громади. Парк того дня грав веселими барвами. Від краси українських вишиванок захоплювало подих. Малечі та дорослим пасувало таке вишукане вбрання. Центральну алею парку прикрашала галерея дитячих портретів. Ось воно – майбутнє Незалежної України.

Ведучі свята задавали тон урочистостям. Злетіли у піднебесся звуки Державного Гімну України. Чимало проникливих слів було сказано про становлення української державності та визвольну боротьбу народу, яка триває ще досі.

Біллю у сердцях людей відгукнулася розповідь ведучих про протистояння українських вояків російському агресору. Присутні завмерли під час хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять про загиблих героїв.

День Незалежності України став слушною нагодою назвати імена наших земляків, які брали участь у АТО, та тих, хто звитяжно працює на благо Балтської громади.

Звертаючись до присутніх, її керівник Сергій Мазур поздоровив усіх зі святом і наголосив, що саме люди своєю добросовісною працею зміцнюють економіку громади.
Сергій Мазур виконав приємну місію – вручив грамоти та відзнаки Одеської облради, облдержадміністрації та Балтської міськради кращим працівникам громади, відзначив ветеранів-управлінців, та спортивну молодь, що прославляє Балтську громаду на спортивних змаганнях усіх рівнів.

В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України активну участь брали юні балтяни. Найменший з них, Сашко Ткачук, назвав корисні копалини, якими багаті надра України і усі почули голос Президента Володимира Зеленського, який пообіцяв, що кожна українська дитина отримає кошти на навчання з видобутку цих корисних копалин.

Привітала присутніх зі святом Незалежності і заступник голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова.


Особливою родзинкою і апогеєм свята став парад вишиванок, у якому взяли участь чимало сімейних пар. Дефіле було захоплюючим! Не передати почуття гордості та насолоди від побаченого. Вишукане вбрання, посмішки, оплески і промова дівчини зі снопом золотої пшениці, яка символізує Україну – видовище незабутнє!

Упродовж урочистостей, усіх, хто відпочивав у парку, своєю майстерністю радували мистецькі колективи та виконавці, які піднімали настрій та «зривали» гарячі аплодисменти.

У парку також було розгорнуто пункт з вакцинації, де кожен бажаючий міг зробити щеплення.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.