![](http://baltalife.org/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot_1-3.jpg)
Подільські рятувальники надають допомогу населенню на дорогах району.
20 березня через складні погодні умови, а саме через мокрий сніг, подільські рятувальники надали допомогу трьом особам та витягнули на проїжджу частину дороги два легкові автомобілі та один вантажний автомобіль. Про це інформують у Подільському управлінні ДСНС.
Від ДСНС залучали дві одиниці техніки та семеро чоловіків особового складу.
![](https://podilsk.rayon.in.ua/storage/cache/images/upload/news/59/2024-03/20-sntwUs7e/700x1000-433901574-836706775167319-6410080235816742003-N__65fac4983b020.webp)
![](https://podilsk.rayon.in.ua/storage/cache/images/upload/news/59/2024-03/20-sntwUs7e/700x1000-433465867-836708738500456-2459251205023740658-N-1__65fac499cb265.webp)