EnglishRussianUkrainian
   

Христос Воскрес!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас, дорогі земляки, з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували вас і вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху.Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки.

Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує нам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа!Молімося разом – за нас і наші родини, за те, щоб Господь нам дав сили і терпіння пережити складні часи. У нас ще будуть, обов’язково будуть! світлі Великодні дні, у колі рідних і друзів. Будуть відкриті храми для усіх вірян, і ми, з нашими духовними наставниками вознесемо молитви і подяку Господу – від кожного серця, на різних мовах, незалежно від конфесійної належності.

А зараз – закликаю вас, дорогі друзі, брати і сестри, — подбайте про своє здоров’я і життя, уникайте масових зібрань, залишайтеся дома, зустрічайте Великдень молитвами з вірянами усього світу під час он-лайн богослужіння. І нехай Спаситель, який воскрес, допоможе цьому світу воскреснути!

З вірою в серці, добром у справах, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.