Час спитати з усією строгістю!

Коли лунає повітряна тривога, балтські вогнеборці навіть не можуть спуститися в укриття, тому що, на жаль, у цей час можуть знаходитися на ліквідації загоряння сухостою, сміття та очерету, яке то тут, то там спалахує через «господарську діяльність», або недбалість жителів Балтської громади. Вони навіть не усвідомлюють ступінь небезпеки, яку створюють. Такі загоряння, за словами рятувальників, виникають останнім часом надто часто.      

Якщо судити таку безглузду поведінку за законами воєнного часу, можна було б кваліфікувати її як диверсію.

Густий чорний дим та високе полум’я, що виникли від загоряння сухого очерету, на правому березі річки Кодими у центрі міста серед білого дня, не аби як налякали городян. І це тоді, коли серце здригається від виття сирен та тривожних новин.    

До гасіння загоряння долучилися екіпажі двох пожежних машин. Балтські рятувальники стурбовані ситуацією, що останнім часом склалася у громаді.

По переду вихідні дні. Володарі домогосподарств вийдуть у двори та на городи, наводити порядок. І якщо у когось виникне бажання  піднести до купи сміття сірник попереджаємо: схаменіться! Не наряджайте на неприємності себе та тих, хто мешкає поруч. Пам’ятайте, що полум’я та густий дим видно здалеку, а значить це може стати гарною мішенню для ворога.

Не додавайте роботи вогнеборцям, не наражайте усіх нас на небезпеку. Будьте свідомими та відповідальними.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.