EnglishRussianUkrainian
   

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, ДОРОГІ БАЛТЯНИ!

Щиро і сердечно вітаємо вас з величним святом – Днем Перемоги!

75 років тому у світі завершилась найкровопролитніша, найстрашніша війна, яка назавжди закарбувалась у пам’яті людства.

Ціна Великої Перемоги — це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам’яті.Немає слів, які можуть передати весь біль втрати.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадують меморіальні дошки, пам’ятники, обеліски. Та найголовніший Меморіал — людська пам’ять, яку нащадки несуть у своїх серцях. Ми не маємо права забувати героїв-захисників, які поляли українські землі власною кров’ю, героїчних визволителів нашої Балтщини.Довгих 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни щодоби гинуло 20 тис. людей.

Страшна війна забрала життя кожного сьомого українця. З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса титанічної битви нашого народу за свободу. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого.

У нашій пам’яті назавжди залишиться урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні наших ветеранів. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітала, ставала красивішою та заможнішою наша Україна.

Вперше, мабуть, за десятки років ми не зможемо зібратися разом біля Меморіалу Слави в Балті, біля обелісків, пам’ятників та пам’ятних знаків в наших селах.

Але пам’ять, яка пульсує в серці кожного українця, в кожній родині, кличе віддати свій особистий і громадський обов’язок. Вшанувати тих, хто віддав життя за визволення рідної землі від фашистської навали, можна на протязі дня 9 травня, уникаючи скупчення людей.

Тримаємось! Ми вистоїмо – адже для нас найголовнішим прикладом в житті завжди було покоління Переможців.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

З низьким укліном та синовнею вдячністю, Балтський міський голова Сергій Мазур, від імені старостату Балтської громади, апарату і депутатського корпусу Балтської міської ради.

Share.

Comments are closed.