EnglishRussianUkrainian
   

Шановні медичні працівники Балтщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

І дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини, за безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, проте медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві. Але, незважаючи ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу кожній людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям. Це наочно продемонструвала боротьба на передовій з коронавірусом – ви тримаєте оборону вже другий рік поспіль.

У ваших руках — складна і відповідальна справа. Під нашою опікою – реформація медичної галузі, кінцевий результат якої – системність надання якісних медичних послуг у відповідності до   сучасних стандартів.    

Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а  ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

Сердечно бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків!

Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

Низький уклін вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній назавжди професії. Велике вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки  творити добро.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани!

Бережіть себе!

З найкращими побажаннями,

Балтський міський голова Сергій Мазур,

від імені жителів та старостату Балтської громади,

апарату і депутатів Балтської міської ради

Share.

Comments are closed.