EnglishRussianUkrainian
   

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Балтщини!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом — усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Щоденною кропіткою працею клубних працівників, викладачів Школи мистецтв, бібліотекарів, майстрів невтомно плескається джерело духовності, правди і краси. Виступи наших творчих професійних і аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців.

Ваша нива встелена новими здобутками й творчими досягненнями. Завдячуючи участі в численних фестивалях та конкурсах, ви прославляєте нашу громаду і місто не тільки в країні, а й за її межами.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Дякую вам за вашу працю! Ви докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися Балтщиною. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини. Вірю, що ваше віддане служіння своєму покликанню, високий професіоналізм стануть запорукою щасливого майбутнього нашої громади, області, держави.

Щиро дякуємо кожному із вас за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та будуєте перспективи.

Ми, в свою чергу, усіляко підтримуємо розвиток культурної сфери Балтщини, створюємо усі умови для вашої роботи, зміцнюємо матеріально-технічну базу наших закладів, разом з вами реалізуємо численні цікаві, унікальні проекти, мотивуємо творчі колективи до нових здобутків.

Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З найкращими побажаннями,

від імені вдячних жителів та старостату Балтської громади,

депутатського корпусу та апарату Балтської міської ради,

Балтський міський голова Сергій Мазур

Share.

Comments are closed.