EnglishRussianUkrainian
   

Шановні підприємці Балтщини!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!

Уже традиційно на початку вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Шановні підприємці Балтщини!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!

Бажаємо кожному успішного ведення своєї справи, матеріального благополуччя, налагодження нових міцних партнерських зв’язків, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні.

Хочеться побажати всім ніколи не втратити своєї підприємницької хватки і чуття на успіх, постійно ставити перед собою нові цілі і неодмінно домагатися грандіозних перемог у своїй діяльності.

Бажаємо вигідних пропозицій від партнерів і життя, позиції лідера на ринку здорової конкуренції, сприятливих умов для розвитку і процвітання справи, високого достатку і благополуччя.

Дякуємо вам за небайдужість до життєдіяльності Балтської громади і той суттєвий внесок, який ви робите у її стабільність та розвиток.

Від імені старостату і жителів громади,

апарату і депутатського корпусу Балтської міської ради,

Балтський міський голова Сергій Мазур

Share.

Comments are closed.