EnglishRussianUkrainian
   

Щиро вітаємо освітян Балтщини й ветеранів праці з Днем Вчителя!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Працю вчителя неможливо оцінити — їй просто немає ціни… Істина: все починається з Вчителя!

Тож від усієї душі, від усієї громади щиро вітаємо

освітян Балтщини й ветеранів праці з Днем Вчителя!

Вітаємо усіх наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили своїй роботі все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця: це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння.

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для вашого серця, нехай кожен урок, даний вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них.

Нехай ваші знання та ентузіазм відбиваються в очах учнів, щоб в майбутньому ви пишалися докторами наук, політиками та нобелівськими лауреатами, яких ви колись вчили. Пишайтеся майстрами, яких ви навчили, і й громадянами, яких ви виховали.

Бажаємо не тільки успішно вчити, а й не припиняючи вчитися. Вчіться ловити моменти радості, схоплюйте хвилини щастя і насолоджуйтеся всім тим, що відбувається навколо вас.

Бажаємо успіхів на вчительському терені, терпіння і безмежної мудрості. Станьте для ваших учнів не просто майстром, але порадником, підтримкою, прикладом і просто другом!

Честь і хвала вам, вчителі! Нехай щастить на життєвому шляху, нехай панують гармонія, благополуччя й добробут у кожній родині! Нехай доля подарує міцне здоров’я, довголіття і радість!

З повагою та вдячністю за вашу працю,

Балтський міський голова Сергій Мазур,

жителі та старостат Балтської громади,

аппарат і депутатський корпус Балтської міської ради

Share.

Comments are closed.