EnglishRussianUkrainian
   

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕПІДСИТУАЦІЮ В ОДЕСІ І СТАН МОРСЬКОЇ ВОДИ НА МІСЬКИХ ПЛЯЖАХ

За інформацією ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», минулого тижня в Одесі зареєстровано 41 випадок гострих кишкових інфекцій, з яких 83% склали діти у віці до 17 років.

Згідно з факторним аналізом, більшість випадків захворювань пов’язана із вживанням готових домашніх страв з порушенням технології приготування і зберігання, немитих овочів і фруктів, молочних і м’ясних продуктів, придбаних на стихійних ринках.

Захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі минулого тижня знизилася на 25%, порівняно з попереднім тижнем. За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 1876 одеситів, з яких 71% становлять діти.

Рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Одесі знаходиться у 2,7 рази нижче за епідемічний поріг і відповідає сезонному рівню для цієї пори року.
Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалися поодинокими випадками. Випадки дифтерії, кору, краснухи, епідемічного паротиту не зареєстровані.

З початку реєстрації захворюваності COVID-19 і дотепері від Одеського обласного лабораторного центру отримана інформація про 65 631 випадок COVID-19 у жителів Одеси, серед яких 2407 дітей. Із загальної кількості захворілих 63 676 осіб вже одужали, продовжують лікування 354 пацієнти.

Для проведення моніторингових досліджень на холеру за тиждень досліджено 16 проб з об’єктів довкілля, в тому числі 12 проб морської води, дві проби лиманової води і дві проби стічних вод. Також обстежений 41 пацієнт з розладами шлунково-кишкового тракту. Холерний вібріон не виділено.

Джерело: https://omr.gov.ua/

На восьми міських пляжах Одеси в контрольних точках відібрані 48 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 24 проби — на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідали нормам.

Share.

Comments are closed.