EnglishRussianUkrainian
   

І зацвіте «Сад Перемоги»

40 саджанців яблуні подарував балтянин Олександр Шелудченко жителям сіл Сінне та Мирони, що входять до складу першого старостинського округу. Його староста Лідія Михайлюк та жителі сіл взялися до закладки в обох населених пунктах «Садів перемоги».

Така життєствердна акція шириться Україною навіть попри те, що війна з московітами ще не скінчилася.
Разом з усіма працював і Олександр Шелудченко.


«Цей сад буде гарним нагадуванням нашій молоді про подвиги солдатів на полі бою, – вважає Олександр. – Раніше висаджували клени та берези, а ми вирішили змінити цю традицію і посадити плодові дерева з пізнім періодом цвітіння, а це друга декада травня, щоб раділа молодь. Пройде кілька років і дерева почнуть плодити. І люди знатимуть, що цей сад закладений на честь перемоги України над російськими окупантами. Хочу звернутися до наших хлопців, які воюють на фронті: тримайтеся, цей сад закладений для вас. Бог з нами. У Біблії говориться: коли примножуються праведники – народ радіє. Не може програти та країна, у якій примножуються праведники».

Теплий сонячний день, гарний гурт, що завзято працює – усе додає гарного настрою.


«Тут зібралися сусіди, школярі, працівники школи усі, хто почув про закладання саду, – каже очільниця старостинського округу Лідія Михайлюк. – Напередодні ми висадили двадцять дерев у Миронах, поруч з дитячим садком. Маємо на меті продовжувати цю роботу. Хочу подякувати Олександру Шелудченку за ініціативу. Він має у с. Сінне хату та садок. Там гарна українська садиба. Персики, абрикоси, навіть сакура цвіте. Його друзі безплатно передали нам 40 саджанців. Дякуємо їм за цю ініціативу».


У гурті сільчан працював і Балтський міський голова Сергій Мазур. Він власноруч викопав яму та посадив маленьку яблуньку. Сподіваємося, що приїжджаючи у це село очільник громади буде спостерігати як вона росте.


«Ми долучилися до загальнонаціональної акції «Сади перемоги», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, – сказав Сергій Мазур. – У селі Сінному є ще кілька ділянок, які жителі зможуть засадити плодовими деревами. Для майбутнього, для наших дітей. Дякую усім, хто сьогодні долучився до маленької, але важливої справи, а також закликаю жителів громади знаходити місця для озеленення, для висадки нових парків та скверів. Ми найближчим часом анонсуємо ряд заходів, пов’язаних з озелененням міста і сіл нашої громади. Також дякую керівникам сільських територій, старостам, представникам бізнесу, а також жителям громади, усім, хто долучається до наведення ладу на наших вулицях та у дворах, бо нам потрібно жити, мати впевнену надію в нашу перемогу, підтримувати збройні сили України і докладати максимум зусиль для нашої швидкої перемоги».

Нинішня весна не спокійна, але до безтями гарна! Все цвіте та буяє. Незабаром зазеленіє і цей, ще зовсім молоденький, «Сад перемоги» та багато інших, створених руками людей, як пам’ять про велику Перемогу незламного українського народу над російським фашизмом.

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.