EnglishRussianUkrainian
   

13 червня — день легкої промисловості

Легка промисловість – це сфера, яка має досвід підприємливих керівників, менеджерів, дизайнерів, модельєрів, технологів та висококваліфікованих робітників і працює на забезпечення споживачів продукцією, що зможе задовольнити різноманітні вимогливі смаки.

Тож шановні працівники легкої промисловості!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято всіх, хто пов’язав своє життя з виробництвом товарів масового споживання – легкої промисловості. Дана галузь здійснює різні види робіт, тож хочеться  високо оцінити працю тих, хто чуйно реагує на зміну наших потреб і виробляє потрібні нам товари, підлаштовуючись під інтереси покупців.

Легка промисловість Балтщини має міцні трудові традиції та виробничі досягнення, які забезпечують їй вагоме місце в економіці регіону та області. Продукція балтських «легковиків» є конкурентноздатною, впевнено завойовує прихильність вітчизняних і зарубіжних споживачів.

Завдяки впровадженню інноваційних виробничих технологій відкриваються нові перспективи розвитку підприємств легкої промисловості, підвищується ефективність роботи. Це упевнює у тому, що продукція галузі і надалі посідатиме гідне місце на споживчому ринку, матиме високий авторитет у покупців.

Сердечна подяка вам, шановні трудівники і ветерани легкої промисловості, за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Сьогодні ми шлемо вам легке і ніжне як шовк привітання! Визначаючи наш стиль і допомагаючи нам бути самими модними, ви, безсумнівно, допомагаєте нашому світу сяяти всіма барвами веселки! Так дозвольте побажати вам довгих років і безмежного щастя!

Радійте частіше, смійтеся, посміхайтеся! Хай здоров’я ваше буде віковим! Будьте кохані і не сумуйте! Нехай добро і щедра доля не обминають вас і ваші родини!

З найкращими побажаннями миру, благополуччя, щастя, процвітання,

Балтський міський голова Сергій Мазур,

від імені жителів і старостату Балтської громади,

депутатського корпусу і апарату Балтської міської ради

Share.

Comments are closed.