EnglishRussianUkrainian
   

Приємна місія балтських поліцейських

Ця казкова історія почалася п’ять років тому, коли поліцейські вперше прийшли в гості до вихованців Балтської школи-інтернату.
Поліцейські, відвідуючи підшефних –  сиріт та дітей, батьки яких потрапили у складні життєві обставини, намагаються підтримувати підлітків, ділити з ними кожну подію, не забуваючи дарувати позитивні емоції та подарунки.

Цього разу з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят, за ініціативи керівництва ГУНП в Одеській області та підтримки небайдужих місцевих громадян, інспектор ювенальної превенції Юліанна Крисько та ст. інспектор ювенальної превенції Балтського відділу поліції Владислав Андрюшков привітали дітей солодощами та подарунками.
Як завжди, діти зустрічали гостей піснями, танцями та віршами. Щасливі посмішки та радісний сміх панували в залі.

За словами заступника начальника сектору превенції майора поліції Людмили Буберенко, допомога знедоленим дітям стала доброю традицією.

«Головне, чого їм не вистачає – тепла і ласки, звичайного людського спілкування. Персонал інтернату робить все від них залежне, але хіба добра і тепла буває багато? Ось тому ми і вирішили привітати дітей з новорічними святами, –каже Людмила Буберенко».

Поліцейські побажали вихованцям навчального закладу щастя, здоров’я, любові, здійснення бажань, миру і благополуччя, яскравих подій, відмінного настрою та завжди вірити у добро і дива.

Діти щиро подякували поліцейським за подарунки та піклування про них.

Пресслужба Балтського ВП

Share.

Comments are closed.