EnglishRussianUkrainian
   

Балтський ВП: продавати неповнолітнім пиво, алкогольні, слабоалкогольні та тютюнові вироби заборонено!

З метою контролю за недопущенням продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім в нашому районі інспекторами ювенальної превенції Балтського відділу поліції  проводиться постійна робота.

13 січня, близько 14-ї години, працівники ювенальної превенції  Балтського ВП під час відпрацювання торгівельних закладів, в яких продаються алкогольні та тютюнові вироби, помітили неповнолітнього хлопця, який  сидить в одному із закладів  та тримає в руках пляшку пива.

Інспектори зупинилися та підійшли до хлопця. Він дійсно виявився неповнолітнім. Працівник ювенальної превенції взяв у хлопця пояснення. Також було зібрано всю необхідну інформацію та складено протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

«Маючи ліцензію на реалізацію пива, продавець понесе покарання за правопорушення, так як, продав його неповнолітньому. Відповідно до частини 2 статті 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про Адміністративні правопорушення заборонено продаж пива (крім безалкогольного) особі, яка не досягла 18 років», – розповідає заступник начальника СП Балтського ВП ГУ НП в Одеській області майор поліції Людмила Буберенко.

Стосовно продавця складено адміністративний протокол. Матеріали направлені в адміністративну комісію в Балтську міську раду. Жінці загрожує штраф у розмірі 510 гривень.

«Поліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. Адже дуже складно передбачити, що після цього може статися», – зазначила Людмила Буберенко.

 Балтський відділ поліції

 

Share.

Comments are closed.