EnglishRussianUkrainian
   

У Балтській поліції розповіли, як зпрацювали групи швидкого реагування протягом січня 2018 року

Групи швидкого реагування поліції патрулюють не лише в місті, а й у селах. Копи перевіряють людей, які знаходяться на обліку а також ведуть нагляд за безпекою дорожнього руху.

Нещодавно  в Балтському відділі поліції  відбулася нарада під головуванням начальника Балтського відділу полковника поліції Олександра Нємцева  та заступника начальника відділу підполковника поліції  Андрія Гордієнка. Під час наради керівництво поліції озвучило нові напрямки роботи для  груп швидкого реагування Балтського відділу поліції.

«Групи швидкого реагування патрулюють не лише містом, наряди доступні до кожного жителя сільської місцевості. Адже спілкування з громадськістю, вжиття заходів превентивного характеру, перевірка підоблікового елементу, забезпечення публічного порядку, нагляд за безпекою руху – це основна задача цього підрозділу» – розповідає  заступник начальника поліції Андрій Гордієнко.

Протягом  січня 2018 року групами швидкого реагування  Балтського ВП було розглянуто та прийнято рішення згідно ЗУ «Про звернення громадян» по 143 зверненням. Здійснено 300 виїздів за повідомленнями на лінію «102», перевірено 57 осіб, які перебувають на обліках в Балтському ВП як «раніше судимі», стосовно яких здійснюється адміністративний нагляд. Також ГШР Балтського ВП в січні 2018 року  складено 102 адміністративних протоколи, що майже в 3 рази більше ніж в січні  2017 року. За куріння та розпиття в громадських місцях складено 39 адміністративних протоколів; за хуліганство – 6 протоколів, за вчинення домашнього насильства – 6 протоколів, за порушення адміністративного нагляду – 2 адміністративних протокола. За порушення правил дорожнього руху 44 особи притягнуто до адміністративної відповідальності, з  них 8 – за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. За порушення строків придбання зберігання або перереєстрацію мисливської зброї – 1 протокол та інші.

За вказаний період групами швидкого реагування Балтського ВП  по «гарячих слідах» розкрито 6 кримінальних правопорушень, 4 з яких в січні  направлено до суду.

Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію щодо місця перебування зниклих людей, а також відомі Вам обставини вчинення злочинів, або порушення правопорядку: (048)779-44-93  або «102».

Балтський відділ поліції

 

Share.

Comments are closed.