EnglishRussianUkrainian
   

              Допомога водіям

Поліцейські Балтського відділу поліції нагадують: погодні умови залишаються складними, тому необхідно суворо дотримуватися правил дорожнього руху та рекомендацій поліції, щоб зберегти своє життя та здоров’я.

З метою профілактики аварійності під час складних погодних умов на дорогах Балтщини посилено чергували групи реагування патрульної поліції (ГРПП). Основним завданням екіпажів є реагування на виклики громадян і охорона публічного порядку, крім того вони були орієнтовані на виявлення порушень правил безпеки та допомогу учасникам дорожнього руху.

Загалом, протягом січня-лютого 2018 року групами швидкого реагування зареєстровано та складено 92 адміністративних протоколи зп порушення правил дорожнього руху , з них ст. 121-127 КУпАП (безпека дорожнього руху) – 77 адміністративних протоколів, а за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного спяніння) – 15 адміністративних протоколів.

Крім того, під час снігопадів поліцейські допомагали водіям вибратися зі снігових  пасток, блокували заметені ділянки трас та спрямовували рух у безпечному напрямку.

«Снігу було дуже багато, люди зверталися з дзвінками, працівники виїжджали, надавали допомогу, також, побачивши автомобілі у снігових заметах, не проїжджали повз, визволяли людей, і надалі будемо допомагати, –зазначив заступник начальника Балтського відділу поліції підполковник поліції Андрій Гордієнко. – Якщо ви виїжджаєте взимку, рекомендуємо мати з собою додатковий запас незамерзаючої рідини, яка заливається в омивач, а також лопату, трос або ланцюг протиковзання, які допоможуть у складній ситуації».

Поліцейські закликають пішоходів вдягати одяг зі світловідбиваючими елементами та обережно переходити проїжджу частину, адже людина зупиниться швидше, ніж півторатонний автомобіль.

Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху. Бережіть своє життя та життя оточуючих!

 Балтський відділ поліції

Share.

Comments are closed.