EnglishRussianUkrainian
   

Вітання з Міжнародним жіночим днем голови Балтської мiської ради Сергія Мазура

                 Милі, чарівні, любі наші балтяночки!

Щиро вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня!
Кажуть, що весна — час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів. І не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо прекрасну половину людства – наших дорогих жінок, адже вони втілюють у собі найгарніші весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

Тож нехай всі аромати квітів для вас пахнуть, дарують вам свою ніжність і красу! Нехай цей весняний день тішить вас теплом, а чоловіки сьогодні і завжди — увагою! Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця!

Бажаємо кожній з вас важливих, особистих речей і здійснення заповітних бажань і мрій: чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято — 8 Березня!

З любов’ю і вдячністю за все добро і тепло жіночого серця, за підтримку, турботу і кохання, за материнську ласку, жіночу ніжність, за доччину посмішку, уся чоловіча частина Балтщини на чолі з міським головою Сергієм Мазуром

Share.

Comments are closed.