EnglishRussianUkrainian
   

Вітання з Міжнародним жіночим днем голови Балтської районної ради Олексія Пантілєєва

                       Шановні жінки Балтщини !

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни і любові – Міжнародним жіночим днем!
Сучасній жінці підвладно все. Ви – соціально активні, не сторонитесь громадської і політичної роботи, у щоденних клопотах дбаєте про своїх рідних, займаєтесь суспільно корисною працею, трудитесь на виробництві, в освіті, культурі, медицині, берете участь в військових діях на Сході України, допомагаєте армії, займаючись волонтерською діяльністю.

Думаю, всі зі мною, погодяться, що жінки є прикрасою будь-якого колективу. А прикрасою всього Балтського району є жінки депутатського корпусу Балтської районної ради.

Ви є джерелом віри і надії, справжніми берегинями – турботливими, стійкими, мужніми.

Тож дорогі жінки, добрі та талановиті охоронниці родинного вогнища, бажаю Вам міцного здоров’я, поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання та родинного затишку. Нехай Ваші долі будуть щедро обдаровані теплом і любов’ю, а серця зігріті турботою й увагою рідних та близьких.

Бажаю Вам в цей чудовий весняний день сонячного настрою, добра і миру Вашим родинам! Хай збудуться всі Ваші заповітні мрії!

Зі святом Вас, шановні жінки!

З найкращими побажаннями, голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради

Share.

Comments are closed.