EnglishRussianUkrainian
   

Африканському вчителю, який малював вікна програм на дошці, подарували комп’ютери (фото)

Минулого місяця в мережі стали популярними фотографії африканського вчителя Річарда Акото, якому доводилося викладати інформатику, малюючи вікна різних програм крейдою на дошці.

Вчитель працює в початковій школі в ганському селі, де немає жодного комп’ютера, але все одно намагається підготувати учнів до національного іспиту з інформатики, передає Quartz.

Після того, як знімки з уроків Акото розійшлися по ЗМІ і соціальних мережах, багато людей зголосилися допомогти вчителю. Інтернет-користувачі висловили готовність перерахувати йому гроші на придбання техніки, а пізніше на ситуацію звернула увагу навіть компанія Microsoft, яка пообіцяла подарувати комп’ютер.

Сам Акото подякував Microsoft, але зазначив, що одного комп’ютера замало і для повноцінного навчання сільських дітей потрібно принаймні кілька десятків пристроїв. Днями допомогти сільському вчителю зголосилася ще одна компанія — комп’ютерна школа NIIT. Так учням Акото подарували відразу п’ять комп’ютерів, а сам він отримав особистий ноутбук.

Завдяки старанням вчителя, у дітей тепер будуть комп’ютери \ Facebook/Akoto

Багато жителів Гани також запропонували висунути Акото на національну премію «Учитель року»: її переможець отримує в подарунок будинок в місці, яке вибере сам.

Share.

Comments are closed.