EnglishRussianUkrainian
   

«Ми прийшли віджати вашу землю»: на Кіровоградщині новий випадок рейдерства

Агрофірма СВК «Маріампольська» спеціалізується на вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Засновником фірми являється МІЩАНІН КОСТЯНТИН.

За його словами наприкінці березня (21 березня) підприємство подало документи в Держгеокадастр на участь в аукціоні по земельних торгах. Представики фірми отримали копію документів та були повідомлені про те, що через декілька днів їм буде надано квиток на участь в аукціоні. А вже через тиждень фірма безпідставно (так запевняють представники фірми) отримала відмову.

Так як підстав для відмови не було фермери Петровського району вирішили приїхати до Кропивницького у день проведення аукціону сьогодні,  2 квітня, і все ж таки з’ясувати у керівника Держгеокадастру на яких підставах фірму не допустили до участі в торгах.

Поки фермери прямували до обласного центру цим часом на фірму «завітали» невідомі особи, які показали документи про те, що підприємства СВК агрофірма «Маріампольська» вже не існує. Натомість є нове підприємство з новим власником — ТОВ агрофірма «Маріампольська».

Як повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області на даний час до антирейдерського штабу не надходило звернень від потерпілих про спробу чи про конкретний факт заволодіння підприємством.

Наразі фермери повертаються на підприємство, аби з`ясувати всі обставини.Подробиці читайте згодом.

Джерело: http://akulamedia.com/

Share.

Comments are closed.