EnglishRussianUkrainian
   

Приймайте вітання від Олексія Пантілєєва з Великоднем!

                     Дорогі жителі Балтщини!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Світлого Христового Воскресіння!

В усі часи це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного.

У цей день ми молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну та дарувати щастя та впевненість у майбутньому.

Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на кращу долю.

Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення нашої рідної балтської землі.
Нехай радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров’я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання рідного Балтського краю, задля миру в нашій Україні.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями, голова Балтської районної ради ОЛЕКСІЙ ПАНТІЛЄЄВ

Share.

Comments are closed.