EnglishRussianUkrainian
   

Підсумки профілактичної операції «Нагляд»

Балтські поліцейські підбили підсумки профілактичної операції «Нагляд». З метою протидії злочинності на території району, з 1 по 9 червня цього року правоохоронці перевірили осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. У межах проведених заходів працівники поліції проводили з ними попереджувальні бесіди, а на деяких — склали адміністративні протоколи.

За тиждень поліцейські здійснили понад 200 перевірок поведінки та способу життя осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом, та тих, які формально підпадають під нього.

За період проведення операції на облік поставлено чотирьох раніше засуджених осіб та виявлено 12 фактів порушень правил адміністративного нагляду. На усіх правопорушників складені адміністративні протоколи.

«Незважаючи на те, що профілактична операція під умовною назвою «Нагляд» завершена, ми і надалі проводитимемо перевірки стосовно адміннаглядних, осіб, які формально підпадають під адміністративний нагляд та систематично порушують публічний порядок», — запевнив начальник Балтського відділу поліції полковник поліції Олександр Нємцев.

Балтський відділ поліції в Одеській області

Share.

Comments are closed.