EnglishRussianUkrainian
   

Немирівські школярі завітали до правоохоронців

Балтські поліцейські запросили дітей з пришкільного табору «Сонячний» у гості, щоб урізноманітнити їх літній відпочинок та ознайомити з особливостями своєї роботи, а заодно провести виховні бесіди.

Екскурсія розпочалася традиційно — з чергової частини. Поліцейські розповіли учням, як відбувається реєстрація повідомлень про правопорушення та подальше реагування на них місцевих правоохоронців. Школярі побували в різних кабінетах, де працюють поліцейські, але найбільше захоплення в них викликала кімната з озброєнням та спецзасобами. Хлопці та дівчата із задоволенням приміряли бронежилети та захисні шоломи, спробували зняти відбитки пальців, а також посидіти за кермом службового автомобіля.

Загалом говорили з дітьми про роботу поліції в цілому та окремих служб, про розкриття злочинів та затримання злочинців, а також про те, яке покарання можуть понести неповнолітні у разі порушення закону.

Завершилася зустріч бесідою про правила безпечної поведінки під час канікул. Школярам роз’яснили наслідки вживання алкоголю та наркотиків, а також навчили першочерговим діям у разі виявлення небезпечних предметів.

Деякі зі школярів зізналися, що дізнались багато нового і, можливо, це вплине на вибір їх майбутньої професії.

За словами поліцейських, подібні заходи для дітей є традиційними. Таким чином вони демонструють, що двері поліції завжди відчинені, і кожен, у разі потреби, може звернутись до них по допомогу чи консультацію.

Балтський відділ поліції в Одеській області

Share.

Comments are closed.