EnglishRussianUkrainian
   

Дівчата Evalution вимагають від голови Одеської облради публічного вибачення за сексистські висловлювання

Активістки обурені заявою чиновника про те, що особливо раді міжнародним військовим навчанням «Сі бриз – 2018» одеситки.

Організація Evalution, яка відстоює права дівчат, вимагає від голови Одеської облради Анатолія Урбанського публічних вибачень за дискримінаційні висловлювання, які він допустив під час офіційної церемонії відкриття українсько-американських навчань «Сі бриз – 2018».

Про це повідомляється на сторінці організації. Дівчата Evalution обурені подібним висловлюванням Анатолія Урбанського. За їхніми словами, така фраза з вуст державного службовця високого рангу, тим більше сказана в присутності сотень чоловіків – іноземних моряків і військових – найяскравіша демонстрація того, що в українському суспільстві є дуже великі проблеми в питаннях дискримінації жінок.

«Ми вимагаємо, щоб Анатолій Урбанський публічно, в присутності тих самих моряків вибачився за свої слова і за ту образу, яке було нанесено всім одесситкам і всім жінкам України», — заявили в організації. Як пише сайт Одеського відділення Комітету виборців України, під час своєї промови на церемонії відкриття навчань А. Урбанський заявив, що одеситки особливо раді їм. «І особливо, я думаю, дуже щаслива проведення цих щорічних навчань жіноча половина Одеси та Одеської області», — сказав голова обласної ради.

Видання нагадує, що в 2011 році тодішній президент України Віктор Янукович, розповідаючи про інвестиційну привабливість нашої держави на сьомому українському ланчі в Давосі запевнив, що країні є чим здивувати іноземців: «Приїжджайте, я запрошую, спробуйте наш борщ. Найкраще, звичайно, навесні, коли теплішає і починають роздягатися українські жінки — повірте, це чудове видовище».

Джерело: www.unian.ua

 

Share.

Comments are closed.