EnglishRussianUkrainian
   

Спецоперацiя «Зброя, вибухівка»

На території Одеської області розпочалося комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання та спецоперація «Зброя, Вибухівка» .

З 1 по 31 серпня на території Балтського району триватимуть профілактичні відпрацювання з метою стабілізації криміногенної ситуації та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

В ході відпрацювання поліцейські перевірятимуть громадян, на яких зареєстрована мисливська зброя та умови її зберігання, а також транспортні засоби з метою виявлення та вилучення незаконних боєприпасів.

Шановні громадяни нагадуємо, що за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки законом передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що передбачає позбавлення волі на строк від 3-х до 7 років. Водночас, згідно ч. 3 цієї ж статті ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Поліцейські Балтського відділу поліції звертаються до мешканців нашого району аби ви повідомляли про відомі Вам факти незаконного зберігання або використання зброї чи вибухівки. Передати корисну інформацію Ви можете за телефоном «102».


Прес служба Балтського відділу поліції

 

Share.

Comments are closed.