Комунальним підприємством «Балтакомунсервіс» розпочато роботи по дезінфекції контейнерів для збору твердих побутових відходів

Комунальним підприємством «Балтакомунсервіс» розпочато роботи по дезінфекції контейнерів для збору твердих побутових відходів. Працівниками підприємства було очищено , помито та продезінфіковано спеціальними розчинами більшість контейнерів міста .

Нажаль майже в усіх мікрорайонах нашого міста контейнери для збору сміття часто перебувають в антисанітарному стані, в зв’язку з тим що їх використовують не за призначенням громадяни, які не обізнані з правилами користування контейнерами.Вони завантажують їх фекаліями тваринного походження, відходами домашнього господарства, будівельними відходами та інше, що призводить до перевантаження контейнеру, розповсюдження комах та неприємного запаху, особливо в літній період року. 

Нагадуємо всім мешканцям міста Балта, що контейнери призначені для збору та зберігання виключно твердих побутових відходів . Все це відображено в договорі на вивезення ТПВ.

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Балтської міськради

Share.

Comments are closed.