EnglishRussianUkrainian
   

Комунальним підприємством «Балтакомунсервіс» розпочато роботи по дезінфекції контейнерів для збору твердих побутових відходів

Комунальним підприємством «Балтакомунсервіс» розпочато роботи по дезінфекції контейнерів для збору твердих побутових відходів. Працівниками підприємства було очищено , помито та продезінфіковано спеціальними розчинами більшість контейнерів міста .

Нажаль майже в усіх мікрорайонах нашого міста контейнери для збору сміття часто перебувають в антисанітарному стані, в зв’язку з тим що їх використовують не за призначенням громадяни, які не обізнані з правилами користування контейнерами.Вони завантажують їх фекаліями тваринного походження, відходами домашнього господарства, будівельними відходами та інше, що призводить до перевантаження контейнеру, розповсюдження комах та неприємного запаху, особливо в літній період року. 

Нагадуємо всім мешканцям міста Балта, що контейнери призначені для збору та зберігання виключно твердих побутових відходів . Все це відображено в договорі на вивезення ТПВ.

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Балтської міськради

Share.

Comments are closed.