EnglishRussianUkrainian
   

На території громади тривають дорожні роботи

Капітальний ремонт доріг в країні, ініційований Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом, триває. З державного бюджету виділені кошти на ремонт комунальних доріг в регіонах, і місцева влада в першу чергу звертає увагу на вулиці з найбільшою інтенсивністю руху і ті, які є транспортним сполученням декількох мікрорайонів міста.

Так, за інформацією заступника Балтського міського голови Федіра Молодця, вже розпочатий капітальний ремонт вул.Плотницької (ділянка до вул. Калініна). Ремонту підлягає ще одна проблематична дорожня ділянка міста – вулиця Володимирівська та провулок Володимирівський.
Приємною новиною для водіїв є звістка, що цьогоріч буде відремонтоване дорожнє покриття зв’язки вулиць Чернишевського – Матросова (до вулиці Ломоносова). За умови виконання усіх запланованих робіт, в місті функціюватиме зручний автомобільний шлях від військового містечка, через вулицю Островідова, в обхід центральних вулиць. 

За думкою мера Балти Сергія Мазура, така стратегія дозволить досягти кілька цілей: розвантаження центру від активного руху автівок та автоматично уникнення можливості ДТП, зручність та економія часу для водіїв і пішоходів.

Про результати виконання дорожніх робіт повідомлятимо жителів громади і надалі.

Балтська міська об’єднана територіальна громада

Share.

Comments are closed.