EnglishRussianUkrainian
   

Поліцейські Балти провели заходи, направлені на попередження та виявлення фактів домашнього насилля

Працівники Балтського відділу поліції здійснили профілактичний рейд з метою надання практичної допомоги сім’ям, які  опинилися  у складних життєвих обставинах.

 «Аби вберегти дитячі життя, адже частіше під «гарячу руку» батьків потрапляють діти, таприпинити домашнє насильство, поліцейські проводять систематичні рейди, —  розповідає  заступник начальника сектору превенції Балтського відділу поліції Людмила Буберенко. — Під час заходів поліцейські інспектують умови проживання найменших членів родин, спілкуються з батьками та сусідами, ведуть роз’яснювальну роботу, а також застосовують спеціальні заходи з попередження домашнього насильства».

Так, старший інспектор ювенальної превенції Владислав Андрюшков та дільничний офіцер поліції Євген Орлюк завітали до кількох  родин у одному із сіл Балтського району. Сусідка однієї з таких сімей, де виховується троє малолітніх дітей, розповіла, що  коли батько випиває, то  б’є дітей та словесно ображає дружину. Жінка підтвердила слова сусідки.

З метою захисту постраждалих осіб та недопущення повторного вчинення домашнього насильства поліцейські провели профілактичну бесіду з чоловіком. Крім того, прийнято рішення про притягнення кривдника  до відповідальності за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час рейду, також складено два адміністративних протоколи за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

                                                                                       Балтський відділ поліції в Одеській області

Share.

Comments are closed.