EnglishRussianUkrainian
   

Сепаратистів в Одеській області мав очолити чинний народний депутат – СБУ

Засідання «Народної ради Бессарабії» в Одесі в квітні 2015 року

Чому голова СБУ Василь Грицак знову згадав народного депутата, який нібито мав очолити сепаратистів на півдні Одеської області ще три роки тому? На форумі «Ukrainian week in London» голова Служби безпеки згадав, що в 2015 році СБУ заблокувала створення так званої «Народної ради Бессарабії». За офіційною версією силовиків кілька районів області мали провести «референдум», підірвати два мости і проголосити незалежність Бессарабії – території на півдні Одеської області, де проходить кордон із невизнаним проросійським Придністров’ям, де базуються російські війська. Ще в 2015 році голова СБУ натякав, що знає ім’я народного депутата, але не називав його. Це – Віталій Барвіненко, стверджує народний депутат Мустафа Найєм. Сам Барвіненко заперечує свою участь в сепаратистському руху.

Ще у 2015 році Василь Грицак розповідав журналістам про зустріч із народним депутатом, який нібито стояв за сепаратистами Одеської області. За словами голови СБУ, цей депутат підходив до нього після співбесіди перед призначенням у Верховній Раді.

Грицак тоді заявив, що серед присутніх є той, кого хотіли зробити «комендантом Бессарабії» і він нібито розповів якісь деталі про нього. Висунути обвинувачення проти цього депутата Грицак пообіцяв після збору достатньої доказової бази.

Источник: www.radiosvoboda.org

Share.

Comments are closed.