EnglishRussianUkrainian
   

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста і дорожника!

Всі ми з вами на даний час беремо участь у масштабних перетвореннях, які відбуваються у нашій країні у різних сферах нашого життя: це і освіта, і медицина, розвиток культури та інфраструктури. Децентралізація дає можливість забезпечити мешканцям своїх громад сучасну медицину й освіту, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці.

Всі ми розуміємо, що якісні дороги та автотранспортне сполучення – це запорука швидкого економічного розвитку, запорука належного рівня безпеки дорожнього руху, швидкості реагування екстрених служб, розвитку туризму та інших не менш важливих складових життя громади.

Транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави.

Це свято — визнання нашої спільної співпраці та спільних заслуг у розвитку й функціонуванні дорожньо-транспортної інфраструктури області.

Якісна дорога — це символ України, яка прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.
Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Саме вашим професіоналізмом та майстерністю забезпечується якість здійснення пасажирських перевезень, своєчасність виконання рейсів та розвиток галузі в цілому.

Це свято не просто автолюбителів, а справжніх професіоналів, які відповідають за будівництво та ремонт доріг, перевезення, безпеку дорожнього руху та найголовніше – життя пасажирів.
Завдяки Вашій професійній майстерності та наполегливій праці протягом останніх кількох років відбулися позитивні зміни в роботі автомобільного транспорту та постійно покращується якість доріг області та Балтщини.

Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває перед вами нові світлі перспективи.

З найкращими побажаннями міцного здоров’я, родинного щастя та добра, Балтський міський голова Сергій Мазур, старостат і жителі Балтської громади, депутати і апарат Балтської міської ради.

Share.

Comments are closed.