EnglishRussianUkrainian
   

70-річний пенсіонер вимагає у суду «омолодити» його на 20 років

Пенсіонер з Нідерландів Еміль Рателбанд, якому в наступному році виповниться 70 років, хоче офіційно помолодіти на 20 років. Чоловік подав до суду — якщо можна змінити ім’я і стать, то чому не можна офіційно змінити свій вік, запитує він, вимагаючи вписати йому іншу дату народження. У Еміля є свій особистий інтерес в такій «модифікації» — він сподівається, що потім у нього буде більше шансів для знайомств з жінками в соцмережах.

«Я страждаю, тому що відчуваю себе значно молодше за свій вік. Коли я, наприклад, прошу в банку позику для купівлі житла, мені відмовляють — мовляв, застарий. На сайті знайомств мені звертають увагу дами постарше, а брехати я не хочу. Я хочу бути собою. Таким, яким себе відчуваю — на 49. тобто, на 20 років молодше. Коли отримаю відповідне свідоцтво про народження, то сподіваюся почати нове життя «, — каже голландець.

У себе на батьківщині Еміль відомий гуру персонального розвитку. Заради нового життєвого старту він навіть готовий відмовитися від пенсії. Чоловік вже офіційно звернувся до суду з вимогою офіційно змінити дату народження. Тепер суддя протягом чотирьох тижнів повинен винести свій вердикт.

Share.

Comments are closed.