EnglishRussianUkrainian
   

У Балті відзначили День Гідності та Свободи

Кожен свідомий українець пам’ятає події п ‘ятирічної давнини, які сколихнули країну, повернувши хід історії. Революція Гідності та Свободи, що почалася на Майдані, ще й досі не завершена. Вона продовжується у серцях людей, у подіях на сході України, у протистоянні зовнішньому ворогу. Тож день 21 листопада, який зібрав на центральній площі Балти жителів мiста та громади, був сумним і скорботним.

Зі стенду дивилися на людей герої «Небесної сотні». Вони віддали за національну гідність і свободу найдорожче – своє життя.

Згадуючи ті страшні події секретар Балтської міськради Тетяна Матлашевська не змогла приховати хвилювання та тремтіння у голосі, адже говорила вона про справжніх синів України, молодих, цілеспрямованих, найкращих. Їх життя обірвалося на злеті.

До відкритого мікрофону підходили люди. Своє ставлення до історичних подій та глибоку пошану до учасників Майдану і до героїв, які боронять Україну від агресії РФ  висловили люди різного віку.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих. Тремтіли на холодному вітрі вогники свічок. Вони догорять, але пам’ять залишиться жити у людських серцях.  

     

Ліана Швецова

Share.

Comments are closed.