EnglishRussianUkrainian
   

Світ без насильства очима дітей

Мій улюблений світ –
Без насильства.
Без жорстокості, болю, зла.
Тут народом складена пісня
Містить тільки хороші слова.
Мій улюблений світ –
Без насильства,

Де немає страждання й війни,
Де розквітла калина барвиста
І пісень не почуєш сумних.
Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя.
Бо звільнивши наш світ без насильства
Можна сміло іти в майбуття.

В  Балтськый ЗОШ  I-III ст. № 2-гімназія відбувся просвітницький захід, а саме конкурс малюнка “Світ без насильства очима дітей”. Його учасниками стали 40 учнів школи, а ось переможців було лише чотири. Та головне те, що призи від представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ отримали всі учасники. Від організаторів конкурсу переможцям вручили фарби, олівці, сувеніри.

Метою конкурсу було підвищення рівня обізнаності учнів та освітян щодо протидії гендерному та домашньому насильству, а також протидії торгівлі людьми.

Просвітницький захід відбувся у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка стартувала на Балтщині з 25 листопада.

Представники правоохоронних органів проводять посилену інформаційно-просвітницьку роботу, направлену на збільшення знань дітей про всі форми насильства, розповідають про відповідальність та про те, де отримати допомогу жертві насилля.

Співробітники сектору превенції Балтського відділу поліції спільно з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ взяли активну участь у компанії «16 днів проти насильства».

«Безумовно, подолання такого негативного явища, як насилля в родині, можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина, – прокоментувала заступник начальника сектора превенції Балтського ВП Людмила Буберенко. – Всі ми маємо сказати «Ні!» насиллю у родині. Як би складно не було на роботі чи в сім’ї, всі повинні розуміти – насильство терпіти не можна! Саме тому необхідно бути обізнаними».

Також поліція  нагадує, що протягом 16 днів у Балтському районі  планується  проведення  заходів, присвячених цій темі, аби завдати потужного удару по насильству. Але це не означає, що після закінчення 16-тиденної акції всі можуть заплющити очі на проблему та знову «не помічати» проявів домашнього насильства.

Сектор превенції Балтського ВП

Share.

Comments are closed.