EnglishRussianUkrainian
   

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів, колеги, партнери, друзі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка, успішну громаду, процвітаючий регіон.
Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої Балтщини.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо Балтської територіальної громади, на благо громад Одещини та України, відстоює їхні запити та інтереси, — міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. 

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої держави, громади, району, області, відродженню сіл, зміцнення авторитету України в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З найкращими побажаннями, вірою в успіх, 
впевненістю в силу спільних можливостей, 
Балтський міський голова Сергій Мазур
Share.

Comments are closed.