EnglishRussianUkrainian
   

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ І ВЕТЕРАНИ
ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ БАЛТЩИНИ,
ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Саме місцеве самоврядування, інститут депутатства в Україні споконвіку були основою державності, відігравали важливу роль у житті суспільства, залишаючись базовим і одночасно найбільш динамічним суспільним інститутом.

Розуміння виняткової ролі місцевого самоврядування спонукає владу до найактивніших дій з розвитку самої системи місцевого самоврядування в Україні. Балтщина одна з перших в області реалізувала проект, спрямований на формування й розвитку територіальної громади і на сьогодні є прикладом не тільки на рівні області, а й країни щодо її ефективної діяльності.

Саме ви, працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, — перші виконавці проведення в життя реформ та перші помічники районної влади в питаннях економічного розвитку територій.

Шановні колеги! Попереду у нас багато спільної роботи. І тільки разом, тільки спільно ми забезпечимо всебічний та ефективний розвиток територій Балтського району та територіальної громади. Щиро сподіваюся на вашу підтримку в справах на благо нашого рідного краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, невтомної енергії, ініціативності та успіхів у всіх починаннях!

З повагою,
голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза
Share.

Comments are closed.