EnglishRussianUkrainian
   

Балтські поліцейські привітали малечу зі святом Миколая

 

Пора зимових свят по-своєму чарівна для кожної дитини. І розпочинається вона саме у День Святого Миколая, коли діти чекають здійснення своїх мрій та побажань.

Балтські поліцейські завітали з подарунками у Сінненську ЗОШ та влаштували для дітей невеликі сюрпризи та підготували подарунки.

Цьогоріч на святі у дітей у Сінненській ЗОШ побували інспектори ювенальної превенції Владислав Андрюшков та Юліанна Крисько, а також заступник начальника СП Людмила Буберенко. Інспектор  ювенальної превенції в образі Снігуроньки разом зі св. Миколаєм та поліцейським і, звісно ж, не з порожніми руками, а з подарунками та добрими побажаннями на рік прийдешній влаштували справжнє казкове свято для дітей, батьки яких учасники АТО, а також для дітей, які виховуються в сім’ях вимушених внутрішньо переміщених осіб.

«Такі гостини вже стали доброю традицією для поліцейських, – зазначає заступник начальника СП Людмила Буберенко, – Щороку діти з щирою цікавістю чекають новорічних свят, подарунків, тепла та уваги. Подібні заходи є дуже важливими, адже вони, хоч і частково, але все ж таки допомагають здійснити дитячі мрії, наповнити свята атмосферою добра і казковості».

Здавалося б невеличка увага, проявлена до дітей, але вона викликала неймовірно щиру радість, посмішки та відчуття свята.

Сектор превенції Балтського ВП

Share.

Comments are closed.