EnglishRussianUkrainian
   

              З Днем соборності України

Вельмишановні земляки, дорогі балтяни!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує усім нам, і особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас — єдина держава, і ми — єдиний народ! Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу —Дня Соборності незалежної України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Зичу усім жителям Балтщини, Одещини, усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті — на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної держави. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міст, громади, району, області та усієї України!

Зі святом Вас! Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно — колиска і Ненька наша. Будьмо!!!

З гордістю та вірою в Україну, Балтський міський голова Сергій Мазур.

Share.

Comments are closed.