EnglishRussianUkrainian
   

На Одещині правоохоронці розповідають школярам про їхні права та обов’язки

Це допоможе дітям приймати правильні рішення, впевнені поліцейські.

Інспектори ювенальної превенції спільно з дільничними офіцерами Балтського відділу поліції вже провели профілактичні бесіди з учнями загальноосвітньої школи села Саражинка.

Щоб відвести дітей від протиправних дій, їм, окрім прав, яких вони набувають від народження, розповіли про обов’язки та відповідальність за скоєння адміністративних і кримінальних правопорушень.

«У першу чергу, такі знання будуть застереженням для неповнолітніх, які за певних обставин знаходяться або можуть перебувати в несприятливих життєвих умовах», — зазначають поліцейські.

Аналогічні уроки провели фахівці Малиновського відділу поліції міста Одеси з дев’ятикласниками 46-ї та 69-ї шкіл.

Поліцейські нагадали підліткам, що до досягнення ними 16-річчя за деякі їхні витівки відповідальність несуть батьки. Крім цього, наголосили на забороні паління у їхньому віці не тільки звичайних цигарок, а й електронних.

Особливу увагу при роботі з дітьми ювенали приділили темі булінгу (психологічного насилля між підлітками, побиття та травлі однієї дитини іншою), оскільки серед сучасної учнівської молоді надзвичайно загострилися прояви агресивної поведінки.

Школярам зауважили, що віднедавна кривдники, яким виповнилося 16, нестимуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу або громадських робіт, а за молодших відповідатимуть батьки або законні представники.

За матеріалами Балтського та Малиновського ВП

 

Share.

Comments are closed.