EnglishRussianUkrainian
   

              Вiтаю зi святом!

Милі, ніжні, чарівні балтяночки! Наші турботливі матусі, кохані дружини, любі донечки!
Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом — Міжнародним Днем Жінок!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, донечка – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються всі мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

Нехай всі аромати квітів для вас дарують свою ніжність і красу! Нехай цей весняний день балує вас теплом, а чоловіки – увагою! Нехай життя дарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі і люблячі серця! 

Бажаю чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято — 8 березня! Зі святом вас, наші любі, з весною!

З любовь’ю в серці, з повагою у вчинках, з квітами та найкращими побажаннями,
Балтський міський голова Сергій Мазур,
від імені усіх чоловіків, синів, батьків Балтської громади.

Share.

Comments are closed.