EnglishRussianUkrainian
   

Двомісячник благоустрою триває

Шановні мешканці міста Балти та населених пунктів об’єднаної територіальної громади!

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів України» щорічно у весняний період проводяться двомісячники з наведення належного санітарного порядку на закріплених та підпорядкованих територіях підприємств, організацій, установ, закладів всіх форм власності, прибудинкових територіях, об’єктах відпочинку населення, узбіччях доріг та ін.

Розпорядженням Балтського міського голови від 20 лютого 2019 року визначено час проведення Двомісячника з наведення належного санітарного порядку на території Балтської об’єднаної територіальної громади — з 15 березня по 15 травня 2019 року та День благоустрою  — 20 квітня.

Протягом цього періоду необхідно виконати значний обсяг робіт по приведенню в належний санітарний стан житлових будинків, прилеглих територій, об’єктів соціально-культурної сфери, освіти, охорони здоровя, життєзабезпечення та приватних господарств, вчасно провести висадку дерев, кущів та квітів. Від результатів виконання цього заходу безпосередньо залежать безпека та умови проживання наших громадян в оточуючому середовищі, створення належних умов для відпочинку населення.

Балтська міська рада звертається до всіх мешканців міста та сільських населених пунктів об’єднаної територіальної громади з проханням взяти активну участь у заходах, які будуть проводитися в рамках проведення Двомісячника та спільними зусиллями навести належний санітарний порядок на території  громади та забезпечити його підтримання протягом всього року.

Балтська міська рада

Share.

Comments are closed.