EnglishRussianUkrainian
   

Балтські правоохоронці познайомили школярів з роботою місцевого відділу поліції

У рамках втілення державної молодіжної програми з профорієнтації підлітки наживо побачили роботу слідчих, працівників розшуку, інспекторів ювенальної превенції, дільничних інспекторів та інших поліцейських.

Вісімдесят старшокласників, які, за результатами анкетування, виявили бажання у майбутньому обрати професію поліцейського, зустріли на своїх робочих місцях працівники Балтського відділу поліції.

Аби школярі мали уявлення про роботу правоохоронця, завдання, які він виконує, та з чим стикається кожного дня, їм було проведено екскурсію по всім структурним підрозділам відділу. Тонкощами складної, але цікавої роботи з гостями ділилися самі поліцейські. Вони згадали випадки з власної службової діяльності, а також відповіли на питання учнів.

Екскурсія продовжилася демонстрацією спеціальних засобів та зброї. Юнаки з цікавістю роздивлялися амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній повсякденній службі.

«Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати й надалі, – вважає заступник начальника сектору превенції Балтського ВП Людмила Буберенко. – Такі заходи, з одного боку, підвищують рівень довіри молоді до працівників поліції, а з іншого — сприяють поповненню наших рядів новими кадрами».

Балтський відділ поліції в Одеській області

 

Share.

Comments are closed.